Ставчанська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Ставчанська громада отримала шанс на допомогу у створенні належного ЦНАПу за підтримки Програми "U-LEAD з Європою"

Дата: 11.09.2019 11:31
Кількість переглядів: 185

Цими днями відбулася виїзна консультація в Ставчанській громаді, яка стала переможницею 2-ї фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою" щодо покращення адміністративних послуг. Спільно з громадою, представниками 2-го компоненту Програми, що опікується цим напрямком та Чернівецької ОДА формують місцеву політику надання послуг у майбутньому ЦНАПі.  А нині - дискусії, планування, створення технічного завдання, що включає список завдань по інституційному розвитку, вибрано приміщення, рекомендації по дизайну та зонуванню ЦНАП, спілкування з колективом ОТГ, формування спільного бачення щодо ключової і єдиної точки доступу мешканця до всіх послуг.