Контроль за ходом виконання Програми

Сесія Ставчанської  сільської ради визначає першочерговість виконання заходів з урахуванням пріоритетних напрямків програми і наявності фінансових та інших ресурсів. Основні показники та окремі заходи програми можуть коригуватися з урахуванням соціально-економічної ситуації в громаді та суспільстві.

Механізм реалізації заходів та контроль за виконанням програми передбачає:

• постійний моніторинг виконання основних показників та заходів;
  • щоквартальний розгляд питання про хід виконання програми на засіданнях виконавчого комітету Ставчанської сільської ради, при потребі – на пленарних засіданнях сесії Ставчанської сільської ради ;
  • підготовку розпорядчих документів Ставчанської сільської ради з питань її виконання;
  • відповідальність виконавців, що беруть участь у реалізації заходів.

Координацію діяльності виконавців програми здійснює фінансист   виконавчого комітету Ставчанської сільської ради. Виконавчий комітет Ставчанської сільської ради за підсумками 2019 року звітує про хід виконання та ефективність реалізації заходів програми на сесії Ставчанськї сільської ради.

Ставчанська сільська рада у межах своєї компетенції вирішуватиме питання місцевого самоврядування,  виходячи з інтересів територіальної громади, та здійснюватиме функції і повноваження місцевого характеру на основі активної участі кожного члена виконкому, кожного депутата сільської ради.

Сільський голова І.І.Тодорович