Укладено Угоду про співпрацю між Ставчанською об’єднаною територіальною громадою та Чернівецькою обласною радою профспілок

Дата: 01.08.2019 18:17

1 серпня 2019 року Угоду підписали Ставчанський сільський голова Іван Тодорович та голова облпрофради Володимир Шкварковський за присутності голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимира Дудчака, голови обласної організації профспілки працівників культури Василя Кошмана, голови обласної  профспілкової організації працівників державних установ Олександра Охрімовського, заступника голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Ярослава Фенка, а також членів виконкому Ставчанської сільської ради, керівників бюджетних установ та організацій.

Голова обласної ради профспілок висловив вдячність керівникам територіальної громади, її депутатському корпусу за готовність і налаштованість на розвиток контактів з профспілковими організаціями краю, поінформував про діяльність облпрофради, її членських організацій, спрямовану на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів  працюючих та їх сімей. У цьому контексті, підкреслив Володимир Шкварковський, наполегливо розвиваємо соціальний діалог з об’єднаними територіальними громадами, передусім щодо підвищення ролі профспілкових структур та збереження галузевого принципу побудови профорганізацій, які у них діють.

Загалом відбулася зацікавлена розмова, в ході якої йшлося про спільні кроки щодо забезпечення гідного рівня життя селян, належної якості послуг, що надаються в об’єднаній територіальній громаді, створення нових робочих місць тощо.

Укладена Чернівецькою облпрофрадою у Ставчанах Угода про співпрацю – 29-та з часу реалізації програми децентралізації влади.