Інформація про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Ставчанської сільської ради, що підлягає продажу

Дата: 24.01.2020 19:47

Фото без описуПовідомлення

Назва об’єкта: земельна ділянка

Мета проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки: визначення ринкової вартості земельної ділянки для продажу шляхом викупу.

Характеристика земельної ділянки:

земельна ділянка з кадастровим номером 7322588000:02:001:0550, загальною площею 0,1107 га, з цільовим призначенням 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), яка розташована за адресою: с.Ставчани, вул. Головна, 109-А Кіцманського району Чернівецької області.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Ставчанської сільської ради, що підлягають наданню в оренду та приватизації ( відчуженню) затвердженого рішенням сесії Ставчанської сільської ради 7 скликання 10 сесії  №279-10/19 від 12.12.2019 року.

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель та діють на підставі кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до вимог Закону України «Про оцінку земель» та Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі передбачено наявність:

• кваліфікації оцінювачів для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами згідно із Законом України «Про оцінку земель»;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;
  • переліку інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

На конкурс претендентом подається конкурсна документація  на об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається із наступних документів:

• заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 2 до Положення);
  • копій кваліфікаційних документів оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • копій документів оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи);
  • інформації про претендента (додаток 3 до Положення);
  • пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента по виконанню експертної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 1 до Положення).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Ставчанської сільської ради  за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться  25 лютого 2020 року о 11:00 годині у приміщенні Ставчанської сільської ради за адресою: вул.Головна,52 с.Ставчани Кіцманський район, Чернівецька область.

тел./факс  для довідок : 33-7-23 Е-mail: stavchanu@ukr.net