Стартували 29 районні сільські спортивні ігри, а також стартувала шоста районна спартакіада серед голів, старост, депутатів ОТГ та сільських рад

Дата: 06.03.2020 11:57

У рамках ігор фізкультурно-спортивні клуби першої групи змагатимуться з 13 видів спорту, фізкультурно-спортивні клуби другої групи — з 10 видів спорту.
Уже пройшли шашкові турніри. Отже, жінки змагалися окремо, в особистому заліку виборювали призові місця, за що і одержали нагороди, а чоловіки — окремо. Потім були визначені командні місця за результатами зайнятих місць двох учасників, тобто серед жінок та чоловіків.

Отже, серед жінок по І групі  перемогу святкувала Ольга Гнеп (Ставчани).

Серед чоловіків в І групі призове місце  Василь Паламарик (Ставчани).
В командному заліку  друге місце — с.Ставчани

Учасників-переможців та призерів нагороджено грамотами та медалями, команди — грамотами місцевої організації  ГО ВФСТ «Колос».

Минулої неділі змаганнями з шашок також стартувала шоста районна спартакіада серед голів, старост, депутатів ОТГ та сільських рад. До програми шостої спартакіади включено 10 видів спорту: шашки, шахи, настільний теніс, волейбол, міні-футбол, більярд, дартс, городки, гирьовий спорт та спортивна сім’я.

Серед жінок пермогла депутат, секретар Ставчанської сільської ради Марія Тимофійчук.

Серед чоловіків друге місце посів староста с.Малятинці Ставчанської ОТГ  Іван Маруняк.

В командному заліку переможцем районної спартакіади з шашок стала команда Ставчанської ОТГ.

Переможці та призери районної спартакіади готуються до обласних змагань, а хто стане переможцем, то поїде на Всеукраїнські змагання.Фото без опису