Ставчанська громада стала півфіналістом програми DOBRE

Дата: 10.08.2020 09:23

Ставчанська ОТГ бере участь у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наразі громада ввійшла до півфіналу конкурсу, який проводиться серед громад Чернігівської, Чернівецької та Запорізької областей. Наступним етапом буде співбесіда і виконання практичного завдання.

Програма передбачає створення можливостей зростання та розквіту об’єднаних громад, покликана мотивувати та бути моделями для інших громад, які працюють над об’єднанням.

Результатом участі у програмі є посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень, забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.