Про призначення відповідальних осіб за протидію домашньому насильству

Дата: 01.03.2021 18:20

СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я №98-ОД

24.12.2020 року. С. Ставчани

Про призначення відповідальної особи за протидію домашньому насильству

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», затвердженого Постановою КМУ від 22.08.2018 р. №658, з метою забезпечення здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі:

1. Призначити Бабчук Ольгу Василівну секретаря виконавчого комітету– координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

2. Призначити начальника загального відділу Тимофійчук Марію Онуфріївну – уповноваженою особою, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам. 3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Бабчук Ольгу Василівну секретаря виконавчого комітету

Ставчанський сільський голова                                              Руснак Р.В.