Оголошення по судове засідання в адміністративній справі

Дата: 29.10.2021 18:06

Оголошення по судове засідання в адміністративній справі

Чернівецьким окружним адміністративним судом відкрито провадження в адміністративній справі №600/4125/21-а за позовом фізичної особи-підприємця Візнюка Миколи Васильовича до Южинецької сільської ради про визнання протиправним та скасування рішення 48 сесії  7 скликання Южинецької сільської ради №534-48/19 від 08.11.2019 року.

Відповідач (боржник) по справі -  Ставчанська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

Третя особа по справі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача – Підгорна Людмила Єлісеївна.

Судове засідання по справі призначено на 8 листопада 2021р на 11:30 . Засідання відбудеться у приміщенні Чернівецького окружного адміністративного суду за адресою: м.Чернівці, вул.Садова, 1-І.