Зустріч щодо підписання Меморандуму про співробітництво між Службою в справах дітей Ставчанської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області та філією Державної установи «Центр пробації»

Дата: 09.02.2022 09:50

Фото без описуВідбулася зустріч між сільським головою Руснаком Романом Васильовичем, начальником Служби у справах дітей  Ставчанської сільської ради Гура Тетяною Георгіївною та  представником  Чернівецького районного сектору №4 філії філією Держаної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області  Цюпою Віталієм Анатолійовичем, щодо обговорення про підписання   Меморандуму  про співробітництво між  Службою в справах дітей Ставчанської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області  та  філією Державної установи « Центр пробації», який визначає основні напрямки та форми взаємодії  щодо надання допомоги або послуг неповнолітнім суб’єктам пробації, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі або звільнені від  відбування покарань з випробуванням, та перебувають на обліку в Чернівецькому районному секторі № 4 (м. Кіцмань).