Життя продовжується, а, отже, і місія чистоти – теж.

Дата: 21.04.2022 15:11

Фото без опису

Всім нам хотілося б зробити оточуючий світ навколо  себе трохи кращим, чи не так? Одним лише безперервно когось критикуючи  і чекаючи, поки хтось  щось зробить, а іншим – небайдужим, власним прикладом, по-господарськи опікуючись благоустроєм, озелененням, віддаючи свій особистий  час, зусилля і працю задля того, щоб Ставчанська громада стала квітучою та затишною. Я,сільський голова, хочу висловити щиру подяку за допомогу тим, хто небайдужий до долі нашої територіальної громади за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в  проведенні заходів з прибирання населених пунктів.  Дякую всім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою  нашої громади,  хто цими днями не шкодували сил для виконання хоча й важкої, та все ж  у підсумку – приємної для кожного чистотою й охайністю – місії. Щиро дякую старостам сіл, працівникам дошкільних дитячих закладів, технічному персоналу загальноосвітніх  закладів освіти, працівникам  закладів культури, ініціативним депутатам сільської ради, хлопцям з місцевої тероборони, небайдужим жителям сіл. Завдяки Вашим зусиллям, праці прибрано придорожні смуги, упорядковано території закладів та установ, наведено лад на сільських кладовищах. Ви дійсно люди, які  добрими справами, а не  словами,  дбаєте про місце де живете.  Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.

Життя продовжується, а, отже, і місія чистоти – теж.