До уваги користувачів ДАР - учасників програми підтримки
Дата: 30.09.2022 16:25
Кількість переглядів: 136
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417547/c41fad844fdc5b7993a557218bd72bb2.jpg)
Просимо пересвідчитися,
Нагадуємо, що всі заявки мають бути підписані кваліфікованим електронним підписом, − тільки у цьому разі, вони будуть розглянуті фахівцями Укрдержфонду.
Перевірити статус заявки можна у розділі кабінету «Мої заявки». Незавершена заявка виділятиметься червоним зі статусом «Очікує підписання заявником». У такому випадку потрібно натиснути на кнопку «Переглянути» та керуватися підказками в історії заявки. Після підписання заявки КЕП − вона змінить статус на «Очікує» у розділі «Мої заявки».
Графічна інструкція за посиланням https://bit.ly/
Звертаємо увагу, що усі непідписані КЕП до кінця дня 2 жовтня чернетки заявок, автоматично видаляться із системи.