УВАГА ! ОПИТУВАННЯ

Дата: 09.04.2024 09:56

Шановні мешканці Ставчанської територіальної громади та представники бізнесу!

На виконання вимог чинного законодавства виконавчим комітетом Ставчанської сільської ради розпочата робота з підготовки Стратегії розвитку Ставчанської територіальної громади .

В зв’язку з цим проводиться опитування представників бізнесу та мешканців громади для визначення оцінки підприємницького клімату в громаді, основних проблем громади та перспектив її розвитку на майбутнє.

А тому  запрошуємо представників бізнесу та мешканців громади в термін до 05.05.2024 року пройти опитування:

• для представників бізнесу (заповнюється особисто керівником підприємства чи фізичною особою – підприємцем або визначеною ними уповноваженою особою)
  • для мешканців громади (заповнюється мешканцями громади, яким виповнилося 16 років):

Ви можете скористатися можливістю пройти опитування шляхом заповнення бланків анкет:

Анкета 1 для представників бізнесу  https://rada.info/upload/users_files/04417547/1798e132d543dcbae62836e45b0ae4b9.docx

Анкета 2 для мешканців громади https://rada.info/upload/users_files/04417547/4b9bf4c17bb436d933bc82b7c8c1665d.docx.

Заповнені анкети просимо надати в термін до 05.05.2024 року будь-яким зручним Вам способом до виконавчого комітету

в електронному вигляді на електронну адресу: stavchanu@ukr.net

у паперовому вигляді на адресу: Ставчанська сільська рада вул.Головна.52, Чернівецька обл.,Чернівецький район 59312

Заздалегідь вдячні за співпрацю та участь у розробленні Стратегії розвитку громади. Сподіваємося, що за участі бізнесу та громадськості нам вдасться спільними зусиллями підготувати стратегію, яка враховуватиме всі актуальні напрямки та забезпечить подальший розвиток нашої громади.